NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

TŘ z:12/3/2024 a:11/4/2024
Společnost PressMetal-CZ, spol. s r.o. se strojírenským zaměřením (lisování, kovoobrábění), se sídlem v Třinci hledá vhodného uchazeče na pozici " NÁKUPČÍ" .
Jaké jsou naše požadavky?
- min. středoškolské vzdělání (ideálně technického směru)
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- znalost čtení technické a výkresové dokumentace - výhodou
- praxi na obdobné pozici v automotive - výhodou
- uživatelskou znalost práce s MS Office
- samostatnost, spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení.
Jaká bude náplň práce?
- nákup veškerého vstupního a režijního materiálu pro výrobu v automotive, tzn. nakupovat tak, aby byl vždy dostatek materiálu, ale nebyly přeplněné sklady
- navrhovat a vybírat si dodavatele, tvořit poptávky a projednávat jejich nabídky, tzn. vybírat od koho bude firma nakupovat vstupní materiál a za jakou cenu
- řešit optimalizaci nákladů a cen nakupovaných dílů operativně i meziročně, tzn. vyjednávat příležitosti pro úspory při nákupu a neztratit při tom kvalitu dodávaného materiálu
- tvorba smluvní dokumentace, tzn. hlídat si aktuálnost smluv, smluvní podmínky a popřípadě vyjednat změny
- práce s informačním systémem.
Co nabízíme?
- práci v české firmě, která má zhruba 70 zaměstnanců
- firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
- snažíme se vyjít si vstříc nejen v pracovních, ale i v rodinných a osobních záležitostech
- měsíční odměna za docházku ve výši až 1 000,- Kč
- pracoviště 5 min. chůze od hlavního vlakového nádraží v Třinci, dobrá dostupnost také autobusem nebo autem
- tři až pět dnů dovolené navíc ročně po jednom

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina