ÚČETNÍ/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK NA PLNÝ ÚVAZEK

Pracovní místo ( ÚČETNÍ/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK NA PLNÝ ÚVAZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Šánková Jana, Ing., tel.: 732 411 807. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: sankova.fdc@seznam.cz.

POŽADUJEME:
-SŠ vzdělání - ekonomické zaměření výhodou
- Znalost podvojného účetnictví, výhodou znalost účetního programu POHODA
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Schopnost samostatného jednání, spolehlivost, odpovědnost, pracovní nasazení

NÁPLŇ PRÁCE:
- Pořizování prvotních účetních dokladů
- Vedení pokladny
- Vedení bankovní agendy
- Vedení agendy personalistiky
- Vedení agendy DPH
- Ostatní administrativní práce související se zpracováním a vedením účetnictví neziskového subjektu

NABÍZÍME:
- Finanční ohodnocení včetně všech příplatků ve výši 35.000 až 40.000 Kč
- Poskytování zaměstnaneckých benefitů formou:
. týden dodatkové dovolené, celkem 5 týdnů dovolené
. příspěvek na stravu
. příspěvek na kulturu, sport, nákup vitamínů, dovolenou a další tituly
. účast na organizovaných kulturních akcích samotným zaměstnavatelem
- jistotu stálého zaměstnání na plný úvazek
- možnost dalšího profesionálního růstu formou odborných školení.