Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů na dohodu o provedení práce - vhodné pro

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: ROMAN OBERMAJER, e-mail: prace@mobilprovas.cz

Pro naše 2 zavedené prodejny v Praze, Praha Čakovice a Praha Zličín, hledáme šikovné asistenty/asistentky prodeje na dohodu o provedení práce.

Co ti můžeme nabídnout:
o Plat 150 Kč - 200 Kč za hodinu a motivující finanční ohodnocení závislé na tvých prodejních výsledcích
o příjemné pracovní prostředí a sympatické kolegy
o zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
o slevy na telefony a příslušenství a výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
o úvodní 3-5 týdenní zaškolení přímo na prodejnách v Praze
o směny systémem krátký/dlouhý týden (jeden týden PO,ÚT,PÁ,SO,NE, další týden pak pouze ST,ČT, vždy 9 -21 hod.)
o směny a pracovní dobu upravíme dle individuální dohody a tvého rozvrhu ve škole

Co bude náplní tvojí práce:
o obsluha zákazníků na prodejně
o prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
o komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
o příjem a vyřizování reklamací
o administrativa, starost o chod prodejny
o průběžně budeš rozvíjet své odborné a prodejní znalosti a dovednosti
Očekáváme od tebe, že:
o tě baví práce s lidmi
o máš chuť pracovat a učit se novým věcem
o zvládneš práci s počítačem na dobré úrovni
o máš dobré komunikační a prezentační schopnosti
o máš příjemné vystupování a vzhled
o jsi optimista
o jsi spolehlivý/á a zodpovědný/á

V případě zájmu nás prosím kontaktuj výhradně emailem na prace@mobilprovas.cz.
Na email nám pošli životopis s tvojí fotografií a dopis proč chceš u nás pracovat.
Pokud nás Tvůj profil zaujme, budeš během jednoho týdne telefonicky kontakto