Optometrista/optometristka

Pracovní náplň

Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.
Nabízíme:
" Zázemí rodinné české firmy s nadstandartními firemními vztahy
" Plat 38.000Kč hrubého plus výkonnostní odměny
" Náborový příspěvek 40000Kč
" Možnost náborového příspěvku po zkušební době při smlouvě min. 1 rok
" Služební vozidlo k dispozici
" Pravidelná odborná školení, kurzy a workshop
" Příspěvek na stravu 210Kč na den plně hrazený firmou
" Odměny za doporučení nového kolegy a jeho nástupu do firmy
" Pro čerstvé absolventy speciální program zácviku a ohodnocení
Očekáváme:
" Vaše odborné VŠ vzdělání a několikaletou praxi
" Schopnost samostatného stanovení korekčních hodnot
" Zkušenost v prodeji brýlových čoček
" Schopnost aplikace kontaktních čoček
" Vedení administrativy prodejny a klientských karet
" Schopnost prodeje brýlových obrub
V případě nesplnění některých výše uvedených parametrů, nástup možný s korigovanými benefity.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem kubec.lubomir@gmail.com