Asistenti jednatele

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lipová 622/1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 20 hod/týdně).

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost zabývající se prodejem a logistikou ohnišť. Směřujeme k tomu, aby naše společnost nejenom nabízela prvotřídní produkty, ale také aby jednala odpovědně vůči životnímu prostředí a podporovala udržitelnost ve všech aspektech našeho podnikání.

Náplň práce: hledáme spolehlivého/spolehlivou a pečlivého/pečlivou kolegu/kolegyni, který/která by se stal/stala administrativní podporou naší společnosti, obsluha telefonu (komunikace se zákazníky, úřady...), vyřizování e-mailů, skenování, příprava podkladů pro účetní, veškeré administrativní činnosti spojené s chodem společnosti. Pracovní doba: dle domluvy. Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost NJ nebo AJ výhodou, znalost práce na PC (Word, Excel...), zkušenosti na podobné pozici, spolehlivost, loajálnost, pečlivost, komunikační schopnosti, schopnost organizace práce, samostatnost. Nabízíme: možnost vlastní organizace práce, možnost vlastního rozvržení pracovní doby, po zaučení možnost home office (přítomnost v kanceláři min. 1 den v týdnu), možnost mzdového růstu, možnost získání firemního vozidla. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese SCH - EKONOM s.r.o., Obrněné brigády 553/31, 350 02 Cheb.