Junior účetní

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Wolkerova 2005/30, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné prodloužení. Mzdové ohodnocení: 35.000,- Kč až 45.000,- Kč (podle zkušeností a pracovního nasazení). Pracovní doba: pružná pracovní doba, cca 9:00-16:30 h (po domluvě může být i jinak). Náplň práce: zpracování účetních dokladů, účast na měsíčních a ročních uzávěrkách, spolupráce s týmem, administrativní práce, komunikace s klienty a dodavateli, dodržování předpisů a směrnic, pozice junior účetní je skvělým startem pro kariéru v účetnictví. Požadujeme: nutná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B výhodou, odpovídající vzdělání výhodou. Nabízíme: rozmanité zkušenosti a příležitost k růstu a rozvoji v tomto oboru, jízdní výhody, firemní akce, dog friendly office, pružná pracovní doba, mobilní telefon, notebook, 6 týdnů dovolené, čtvrtletní bonus, firemní příspěvek na fitness, sick days. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.