Vložit inzerát

Strojní dělník - operátor / dělnice operátorka

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v pracovní dny mezi 10-14 hodinou na č. 731 479 786. Životopis zašlete na e-mail: kariera@obaly-adamec.cz

POZOR - NOVÝ VÝROBNÍ AREÁL s výbornou dopravní dostupností!

Jsme zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů).
Požadujeme: fyzickou zdatnost, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, smysl pro detail, znalost práce na PC a chuť učit se novým věcem. Práce vhodná i pro absolventy, praxe v polygrafické výrobě velkou výhodou.

Nabízíme: Nástupní hrubou mzdu, která bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 124 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny a další osobní příplatky dle vykonané práce. Možnost práce přesčas a profesního růstu v rámci společnosti.

Směnnost: nepřetržitý 12hodinový provoz (2x ranní, 2x noční, 4 dny volna)

Zaměstnanecké výhody: profesní, věrnostní příplatek

Detaily nabídky Strojní dělník - operátor / dělnice operátorka

Firma

Obaly Adamec a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?