Pracovník civilního oddělení

Pracovní náplň

- kontaktní údaje pro zasílání CV:
personální oddělení: pklusackova@osoud.phav.justice.cz, tel.: +420221729382

NUTNÉ PSÁT VŠEMI DESETI.

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE PRO "CIVILNÍ ODDĚLENÍ", soudní zapisovatelka nebo rejsříková vedoucí náplň práce:

- příprava spisů k jednáním (jejich kompletace, příprava protokolů o jednání)
- vede komplexní zajišťování agendy rejstříků soudu dle vnitřního kancelářského řádu
- plnění dalších písemných pokynů soudce a asistenta soudce ve spisech (písemné či telefonické předvolávání účastníků k soudním jednáním, rozesílání soudních rozhodnutí, vyhotovování a rozesílání různých soudních vzorů účastníkům a dalším orgánům činným v civilním řízení apod.)
- plní ad hod zadané úkoly spojené s civilní agendou

NABÍZÍME :

- platové zařazení tř. 7 nebo tř. 8 dle pracovní pozice, dle zák. č. 341/2017 Sb. dle délky praxe
- velmi zajímavou a různorodou práci na civilním úseku
- práci v mini týmu složeném ze soudce, asistenta soudce, rejstříkové vedoucí a zapisovatelky
- přímé zaučení dozorčí úřednicí či zkušenějším kolegou
- zaměstnanecké benefity
(25 dní dovolené, 6 dní IV, plně hrazené stravenky v hodnotě 90,-Kč, vzdělávání v rámci justiční akademie)
- přátelský kolektiv
- příjemné prostředí soudu v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností
požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC (word)
- psaní všemi deseti
- dobrá znalost českého pravopisu
- praxe v justici vítána
- znalosti soudní aplikace ISAS vítána, nikoliv však podmínkou
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost a pečlivost
- schopnost tým