Traktorista v rostlinné výrobě

Pracovní náplň

Traktorista - řízení moderní zemědělské techniky
- drobné i složitější opravy zemědělské techniky
- rozsah činnosti dle ročního období (příprava půdy, setí, aplikace hnojiv, sklizeň, údržba strojů, práce v zázemí firmy, …)
- nástup možný ihned nebo dle dohody
samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, ochota se učit novým věcem
Požadujeme : řidičský průkaz sk. T

Nabízíme: vlastní stravovací zařízení - sleva na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvek z FKSP na dovolenou, na výročí.
Telefonický (Po - Pá 8,00 - 15,00 hodin) nebo osobní (Puclice 99, 345 61 Puclice) kontakt.