Distributoři reklamních letáků (POUZE PRO OZP)

Pracovní náplň

Při úvazku 20 hod. - mzda 9450 Kč/měs.
Popis činnosti a požadavky:
- nástup hned, popř. dle dohody
- příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu, příprava k roznosu
- roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa
- potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem
Požadavky:
- svědomitost, zodpovědnost, spolehlivost
- nejsou třeba žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, firma zaučí
Zaměstnanecjé výhody:
- možnost měsíční prémiové složky
- práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní pojištění, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu)
- individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a rada ze strany vedoucího
- zkrácený úvazek 10, 15 nebo 20 hodin týdně - dle velikosti sektoru a počtu schránek
- flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb
- místo výkonu práce dle místa bydliště uchazeče
- zaměstnání nemá vliv na nárok na invalidní důchod
- možnost zkušebního roznosu letáků
- bližší podrobnosti a informace:
www.testdistributora.cz
www.distribucni.cz.
Informace:
- telefonicky na bezplatné lince 800 800 882 v době 9-15 hod.
- mailem.>