Dispečer senior (zkušený dispečer) pro mezinárodní dopravu (M/Ž)

Pracovní místo ( Dispečer senior (zkušený dispečer) pro mezinárodní dopravu (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dopravní společnost KomarTrans v Ústí nad Orlicí přijme kolegu/kolegyni na pozici Dispečer senior (zkušený dispečer) pro mezinárodní dopravu.
Budete mít na starosti plánování a řízení přeprav zboží pro naše významné klienty v rámci Evropy. Stanete se součástí důležitého ekonomického řetězce. Budete se přímo podílet na vývoji stabilní rodinné společnosti.

Náplň práce:
- koordinace přeprav dle požadavků a zadání od zakazníků
- komunikace s významnými zákazníky
- návrhy pro usnadnění systémového chodu přepravních služeb
- komunikace s dopravci, kteří pro nás zajišťují přepravy externě
- plánování logistických překládek zboží
- komunikace s řidiči
- plánování práce řidičům prostřednictvím firemní aplikace
- administrativa spojená s přepravami

Požadujeme:
- zkušenosti v rámci logistiky
- znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
- dobré organizační schopnosti a asertivní jednání
- znalost AETR, ADR, CMR
- komunikativní přístup
- ukončené SŠ vzdělání
- částečná znalost celní problematiky výhodou

Nabízíme:
- Fixní mzdu + provize vzhledem k zobchodovanému množství zakázek
- Flexibilní pracovní doba
- Postupný nárůst dovolené, Sick day
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Možnost studia jazykových kurzů
- Podpora dalšího vzdělávání
- Zázemí stabilní rodinné firmy, osobní přístup
- Vzdělávací program profesního růst
- Garance výplatního termínu
- a další bonusy…

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte a pojďme se u společného tématu sejít osobně!

Zasílat na e-mail: info@komartrans.cz