SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ ENERGETICKÉHO MANAGEMENTU

Pracovní náplň

KO: Chalupová Zdeňka, tel.: 730 191 194, volejte 8 - 17 hod., email: zdenka.chalupova@ecmsystem.cz
ECM System Solutions s.r.o. je dynamická česká firma, která působí na českém a slovenském IT trhu již 15 let. Poskytujeme spektrum služeb a dodávek v oblasti správy dokumentace a vývoje systémového a aplikačního programového vybavení.
V posledních třech letech se dynamicky rozvíjíme i v oblasti měření a regulace (MaR), máme silné know-how v oblasti řízení fotovoltaických elektráren, kogenerace a inteligentních budov.
Dnes míříme dál, nabízíme služby energetického managementu. Jeho podstatou je využít všechny formy energie s cílem zvýšit hospodárnost nakládání s nimi. Tuto oblast v naší společnosti nazýváme inteligentní energetikou a pro tuto divizi hledáme nové kolegy, kteří by rozšířili náš skvělý a sehraný pracovní tým.
Aktuálně hledáme člověka na pozici Správce energetického managementu.
Tato pozice v sobě spojuje administrativní, organizační, komunikační a technické nároky.
Co budete u nás dělat:
- Připravovat základní parametry služeb pro správu a řízení obnovitelných zdrojů energie ve spolupráci s energetikem
- Připravovat nabídky pro zákazníky
- Připravovat servisní smlouvy pro vzdálený dohled a vzdálenou správu
- Vést agendu uzavřených smluv
- Vést agendu přidělených projektů
- Komunikovat se zákazníky, sbírat a distribuovat jejich požadavky uvnitř společnosti
- Předávat informace v rámci interní komunikace
- Spravovat a řešit požadavky střediska Inteligentní energetika směrem ke střediskům IT vývoje a středisku Elektro
- Komunikovat s vedením společnosti.
Co k práci