Odborní pracovníci v oblasti správy průmyslu a dopravy

Pracovní náplň

Čermák Ladislav, e-mail: ladislav.cermak@3dees.cz
Hledáme nového kolegu, který bude schopen zvládnout širokou škálu úkolů a podporovat naše obchodní týmy v různých oblastech. Nabízíme pestrou práci a velkou samostatnost. Naše týmy se zabývají prodejem průmyslových řešení pro aditivní výrobu. Dále nabízíme služby zakázkové aditivní výroby. Působíme na trzích v Česku, Slovensku a na Ukrajině. Plánuje expanzi na další vhodné trhy.
Náplň práce

Zajištění kompletní personální agendy společnosti

Interní účetní podpora: Fakturace, zpracování přijatých faktur, příprava dokladů, komunikace s externí účetní, vedení pokladny, zpracování mezd a personální agendy, vymáhání pohledávek, evidence smluv a dalších dokumentů.

Administrace interních dotačních projektů: vedení evidence podkladů projektů, účast na pravidelných projektových poradách, sledování důležitých termínů v realizovaných a připravovaných projektech.

Prodejní podpora: komunikace s dodavateli, reakce na dotazy klientů na webu, základní správa CRM (zakládání příležitostí, projektů, nových klientů, analýza zákazníků apod.).

Analýza tržního potenciálu na vybraných zahraničních trzích

Komunikační podpora obchodního a technického týmu pro stávající trhy (zejména Ukrajina)

Příprava materiálů a podkladů pro obchodní jednání

Kompletní zajištění organizace obchodních eventů a akcí
Minimální požadavky na uchazeče:

VŠ vzdělání v oborech ekonomie, obchodu, řízení lidských zdrojů a příbuzných (nostrifikované, pokud byl titul získán v zahraničí)

Zkušenost na pozici HR specialisty nebo podobné