UČITEL-KA 1.STUPNĚ ZŠ

Pracovní místo ( UČITEL-KA 1.STUPNĚ ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení na pozici učitele/učitelky 1. stupně ZŠ

Ředitelka ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitele/učitelky 1. stupně ZŠ.
Hledáme do našeho týmu spolehlivého, přátelského a akčního kolegu/kolegyni.

Specifikace nabídky zaměstnání
Pracovní místo: Učitel/učitelka 1. stupně - kvalifikace Učitelství pro 1. stupeň
Výše pracovního úvazku: 1,00
Místo výkonu práce: ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky, Jandova 7/9, 748 01 Hlučín-Darkovičky
Datum nástupu: 08/2024

Požadavky na uchazeče
Předpoklady pro výkon činnosti učitele/učitelky ZŠ, dle zákona č. 563/2004 Sb. (Zákon o pedagogických pracovnících v platném znění).
Výhodou je hra na hudební nástroj, znalosti práce s ICT technikou, znalost anglického jazyka či sportovní zaměření.
Ochota dále se vzdělávat, aktivita, samostatnost, kreativita, týmovost.

V případě zájmu je nutné doložit
- průvodní dopis, v němž bude upřesněna motivace k získání místa na naší škole
- strukturovaný životopis v českém jazyce
- doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a kvalifikaci
- doklady o dalším profesním vzdělávání (stačí přinést k osobnímu pohovoru)

Dodatečné informace pro zájemce o zaměstnání
Žádost o zaměstnání s připojeným životopisem můžete zasílat na email nebo poštou. Vhodní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Termín pohovoru lze, na základě předchozí domluvy, upravit dle potřeb uchazeče.

Kontaktní osoba: Mgr. Ing. Petra Fojtíková
E-mail: petra.fojtikova@zsdarkovicky.cz
Adresa: ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky, p.o., Jandova 7/9, 748 01 Darkovičky
Tel. číslo: 739 376 441