ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - FINANCE SUPPORT

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - FINANCE SUPPORT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete-li se přihlásit, zašlete svůj životopis a stručný dopis, ve kterém popíšete své zkušenosti na email: e-mail: jobs@alis-tech.com
Pracovní doba: flexibilní pracovní doba (počátek mezi 6:00-9:00)
Náplň práce: můžeme Ti nabídnout součinnost na velkých a významných projektech z prostředí B2B sektoru. Hledáme organizovanou a spolehlivou osobu na pozici Finance support, která bude podporovat našeho finančního ředitele v denních úkolech, správě finančních dokumentů a komunikaci s interními a externími partnery. Kandidát by měl mít silné organizační a komunikační dovednosti, zkušenosti s finančními procesy, zpracováním podkladů pro dotace a schopnost zachovávat důvěrnost citlivých informací.
Klíčové odpovědnosti: Podpora CFO v denním plánování a organizaci práce, Správa, archivace a zpracování finančních dokumentů a reportů, Komunikace s interními odděleními a externími partnery, Příprava materiálů a prezentací pro jednání a schůzky, Monitorování finančních termínů a upozornění na důležité lhůty, Sledování aktuálních dotačních výzev a příprava podkladů pro dotační projekty, Asistence při přípravě rozpočtů a finančních analýz.
Požadujeme: Vzdělání v oblasti ekonomie, financí nebo obchodní správy, Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, Vynikající organizační a plánovací dovednosti, Silné analytické schopnosti a pozornost k detailu, Profesionální komunikační dovednosti, Znalost práce s MS Office, zejména Excel, Schopnost zachovávat vysokou úroveň důvěrnosti, Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, Znalost němčiny výhodou, Zodpovědnost a pečlivost.