Sanitáři

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 6:45-15:15 h (občas i sobota). Požadujeme: osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu Ministerstva zdravotnictví "sanitáři", praxe výhodou, snaha učit se novým věcem, pečlivost, smysl pro pořádek, komunikativnost, základy NJ výhodou. Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na penzijní fond, výměnné pobyty, příspěvek na dětskou rekreaci. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně (po předchozí domluvě) !!!