Pokojský/á

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou). Nástup možný ihned. Pracovní doba: 6:30-15:00 h (dle plánovaných směn). Náplň práce: úklid svěřených pokojů a určených prostor, kontrola volných pokojů z minulého dne, kontrola a evidence předaného prádla. Požadujeme: spolehlivost, smysl pro detail, zodpovědnost. Nabízíme: stabilní pracovní poměr, práce v hotelu s celoročním provozem, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, jazykové kurzy v místě pracoviště. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-17:00 h) anebo e-mailem.