Konstruktér - program CAD (M/Ž)

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ - možno i absolvent
- dobrá znalost práce v CAD
- orientace ve výkresové dokumentaci, technických normách a výrobní dokumentaci
- komunikativní znalost AJ (spolupráce se zahraničními kolegy)
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost v řešení svěřených úkolů
- pečlivost, odpovědnost, týmová práce
- flexibilita, ochota učit se novému, systematičnost s důrazem na dotáhnutí svěřeného úkolu/projektu
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování výroby funkčních vzorků, včetně potřebné dokumentace
- ověřování úplnosti výkresů, vhodnosti postupu zpracování a funkčních vlastností, stanovování optimální spotřeby materiálu a času během výroby prototypů a vzorků
- kontrola dodržování technologických postupů
- evidence poznatků, získaných při výrobě a jejich promítnutí do výrobních podkladů
- spolupráce s výrobou a laboratoří při řešení inovace výrobků
- zpracování podkladů pro cenovou politiku, kalkulaci cen
- vedení příslušné dokumentace a záznamů
- týmová spolupráce při realizaci zakázek s podporou prodeje a výrobou
- používání firemních systémů
- překreslování, doplňování výkresové dokumentace
- práce z domu (homeoffice)
NABÍZÍME:
- zaškolení
- osobní rozvoj v mnoha oblastech - perspektivní a odpovědnou práci v prosperující středně velké společnosti - příležitost úzce spolupracovat s největšími odborníky z oblasti průmyslové filtrace
- prostředí mezinárodní společnosti
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- pružná pracovní doba - práce z domova s využitím mobilních technologií
- zaměstnanecké výh