Asistent / asistentka + obchodní referent/ referentka

Pracovní místo ( Asistent / asistentka + obchodní referent/ referentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky v pracovní dny od 09:00 do 15:00 nebo e-mailem na adresu bartakova@gared.cz.

Požadujeme:
- znalost práce na PC ( MS-Office, uživatelská znalost internetu)
- znalost anglického jazyka - B2 a vyšší, znalost dalších jazyků vítána
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- schopnost soustředění, komunikativnost, kultivovanost
- znalost administrativní agendy
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- schopnost vést komunikaci na obchodní úrovni.
Náplň práce:
- převážně administrativní práce spojená s chodem firmy.
Například:
- řešení samostatných úkolů, služební pochůzky, komunikace i se zahraničními zákazníky
- zajišťování a provádění přeprav dovozních i vývozních zásilek, komunikace s celní správou
- zpracování cenových nabídek, a jiné.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
- zázemí stabilního zaměstnavatele
- samostatná a kreativní práce
- přátelský kolektiv, příjemné prostředí
- stravné 70,- Kč/den.