UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (vhodné i pro OZP)

Pracovní místo ( UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (vhodné i pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z:20/2/2024 (vhodné i pro OZP)
Společnost PEMIT, s.r.o. je ryze česká projektová, montážní a servisní společnost s více než 25letou tradicí na trhu. Své služby v oblasti MaR od návrhu projektu, přes implementaci a následný servis poskytujeme nejvýznamnějším zákazníkům v celé České republice.
Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Uklízečka/Uklízeč. Nástup: 3/2024 či dohodou
ZÁKLADNÍ POPIS POZICE:
- Úklid sídla společnosti, kanceláří a sociálního zařízení
- Odpovídá za stav svěřených úklidových prostředků
- Dodržuje pracovní docházku a pořádek na pracovišti.
POŽADAVKY:
- Spolehlivost
- Samostatnost
- Pracovitost, pečlivost.
NAŠE NABÍDKA:
- Zázemí silné společnosti se stabilním postavením na trhu
- Zaměstnanecké benefity (zdravotní volno/sick day, 13. a 14. plat)
- Nástupní plat: 19 000,- Kč + osobní ohodnocení
- Trvalé pracovní místo
- Úklid v ranních hodinách
- 4 týdny dovolené
- Po domluvě možnost zkráceného úvazku na 6 hod denně.
Kontakt emailem.