ÚČETNÍ MAJETKU S ANGLICKÝM JAZYKEM

Pracovní místo ( ÚČETNÍ MAJETKU S ANGLICKÝM JAZYKEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

" Vytváření položek FA, vyřizování požadavků v systému SAP a vytváření nových majetkových položek
" Kontrola a zaúčtování FA likvidací a FA aktivací
" Vytváření a aktivace aktiv s nízkou hodnotou
" VŠ/SŠ v oblasti financí, účetnictví nebo jiném ekonomickém, případně zkušenosti z oboru
" Zkušenosti na stejné či obdobné pozici výhodou
" Komunikativní angličtina na úrovni alespoň B1
" Znalost němčiny velkou výhodou
" Předchozí zkušenosti s prací v SAP výhodou, nikoliv podmínkou
" Pozice vhodná i pro absolventy
" Znalost MS Office
" Schopnost efektivně komunikovat (osobně, telefonicky, přes e-maily)
" Ochotu a schopnost pracovat v týmu

Zaměstnanecké výhody:
13. mzda
Práce z domova po zaučení je samozřejmostí
Příspěvek na práci z domu
5 týdnů dovolené ročně.
Celkem 3 sick days.
Elektronické stravenky s příspěvkem od zaměstnavatele
Možnost jazykového vzdělávání s příspěvkem od zaměstnavatele
Příspěvek za loajalitu.
Práci v dynamickém prostředí mezinárodní firmy.

Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na neurčito.