Programátoři elektroschémat zařízení nízkého napětí

Pracovní náplň

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích, v Plzni a v Blatnici pod sv. Antonínkem a Vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici projektanti elektroschémat zařízení nízkého napětí ve strojírenství.

Popis pracovní pozice projektant elektroschémat zařízení nízkého napětí:
- definice kabelových rozvodů, zjišťování délky rozvodů za použití AutoCAD technologie
- výpočet potřeby kabelů pro jednotlivé stroje a jejich parametrů
- určování průřezů kabelů a jejich typů
- zjištění potenciálových skupin pro dané zařízení včetně měřících protokolů a prováděcích předpisů
- znalost průmyslových sítí (Profibus, Profinet…) a síťových topologií
- tvorba dokumentace pro montáž a uvedení do provozu daného zařízení
- znalost v oblasti elektromontáží a kabelových tras
- projektování kabelů a instalačního materiálu pro montáž.

Požadujeme:
- jazykové znalosti: AJ nebo NJ - stupeň B1 (nebo maturitní zkouška)
- znalost práce s PC - Microsoft Office, Windows 10, znalost CAD (např. AutoCAD, E-Plan…)
- vhodné i pro absolventy VŠ nebo SPŠ
- vhodné i pro osoby se zdravotním postižením (osoby zdravotně znevýhodněné)
- samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti
- znalost čtení technické dokumentace a všeobecné znalosti evropských a US elektrotechnických norem
- schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- pružná pracovní doba
- nástup možný