LISAŘI

Pracovní místo ( LISAŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TŘ a:19/2/2024
Náplň práce:
- příprava na lisování a obsluha lisu, výměna svitků, uvolňování prvního kusu a mezioperační kontrola dle předem dané specifikace
- výroba dílů v požadovaném množství a kvalitě
- běžná denní údržba stroje
- čtení a použití technických podkladů
- po zaučení výměna a seřízení nástrojů na lisech (jednoduchých a postupových) a zahájení výroby
- hledání technicky vhodného řešení
- kontrola svěřených strojů a nářadí.
Požadujeme:
- min. SOŠ - strojní obor
- znalost obsluhy klasických i excentrických lisů
- praxi v oboru lisování a kovoobrábění min. 1 rok
- znalost čtení technické a výkresové dokumentace
- manuální zručnost, preciznost, flexibilitu, samostatnost.
Výhodou:
- průkaz na VZV
- zkušenost v oblasti strojírenství a automatizace.
Nabízíme:
- náborový příspěvek 30.000 Kč
- výše mzdy dle kvalifikace, délky praxe a výsledků
- motivační odměny nebo růst mzdy za aktivní účast na nových projektech nebo snahu se zaučit a pracovat na různých strojích na pracovišti.
- nástup možný ihned, pracovní dny pondělí až pátek
- směny ranní a odpolední.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: info@pressmetal.cz