Pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelka

Pracovní místo ( Pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charita Písek hledá na plný nebo zkrácený úvazek pracovnici v sociálních službách - pečovatelku pro Charitní pečovatelskou službu v Písku.

Co požadujeme?
- Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, není však podmínkou. Lze doplnit.
- Zkušenosti v oboru, nejsou však podmínkou spíše výhodou.
- Schopnost samostatné i týmové práce.
- Schopnost empatie, pečlivost, respekt, trpělivost, umění naslouchat.
- Základní uživatelskou znalost práce s PC.
- Trestní bezúhonnost.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:
- Smysluplnou práci zaměřenou na osoby se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení.
- Různorodou práci.
- Velmi dobrý kolektiv.
- Možnost vzájemných porad a supervizí, průběžné vzdělávání.
- Stravné, odměny a další benefity
- Možnost prodloužení smlouvy

V případě zájmu nám zašlete životopis na adresu marie.veliskova@pisek.charita.cz