PODPORA OBCHODU A ADMINISTRATIVY

Pracovní náplň

Hlavní pracovní náplní bude:
Administrativní podpora obchodu, komunikace s klienty a obchodními partnery společnosti práce s firemním informačním systémem apod.
Práce především z kanceláře. Nejedná se o akviziční činnost, či kontaktování potenciálních klientů.

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr s osmihodinovou pracovní dobou - standardně: 7:30 až 16:00 h.

Co požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- loajalitu a svědomitost
- komunikativnost
- pracovitost
- ochotu se vzdělávat
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook…)

Co nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- perspektivní a zajímavé zaměstnání
- práci v týmu pozitivně laděných kolegů
- atmosféru rodinné firmy
- zázemí na nejvyšší úrovni v daném oboru
- zajímavé finanční ohodnocení s pravidelným růstem (dle osobních, týmových i firemních výkonů)
- Nástupní plat 25 000 až 30 000 Kč (růst po zkušební době a zaškolení)
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, placený tarif na mobilním telefonu, firemní akce, akce s obchodními partnery a další
- vzdělávání program, podpora profesního a osobního rozvoje včetně odborných zkoušek a certifikací

Kontakt:
Motivační dopis (mail) a strukturovaný životopis zasílejte na sburesova@jbgroup.cz, Sabina Burešová, obchodní manažer. Další kontakty případně naleznete na www.jbgroup.cz