Asistenti

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 20/20, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 h (možnost domluvy). Náplň práce: osobní asistenti jednatele společnosti, správa a archivace firemní dokumentace, organizace a plánování běžných schůzek jednatele, práce s firemním softwarem po zaškolení, vytváření poznámek a zápisů, práce s e-mailem a kalendářem, běžná komunikace s klienty, předávání dokumentů účetní. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační dovednosti, pokročilé znalosti práce na PC (MS Office), středoškolské vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, vlastní kancelář, čistá mzda 20.000,- Kč, počítač a telefon, pohodová a příjemná atmosféra v kancelářských prostorech v centru města, školení v případě zájmu o vzdělání. Kontakt pro zájemce: před domluvou termínu pohovoru, prosíme, zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie a svého telefonního čísla na e-mailovou adresu info.eripet@gmail.com (popř. zavolejte na tel. č. 705 109 516).