Administrativní pracovník

Pracovní místo ( Administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt E-MAILEM. Životopis s fotografií zašlete na: daniela.lazarova@mastersport.cz
Požadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou; orientace ve sportovních potřebách, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost; práce na PC, psaní všemi 10 výhodou; obchodní duch, týmový hráč; výborná komunikativnost, základy účetnictví výhodou; nástup IHNED

Zavedená firma (od roku 2007) v oblasti dovozu a distribuce sportovních potřeb nabízí místo do obchodního oddělení.

Popis pozice:
- zpracovávání požadavků a objednávek zákazníků,
- vystavování faktur,
- komunikace se zákazníky - zákaznická linka, e-mail,
- administrativa spojená s provozem na obchodní oddělení

Nabízíme:
- práci na HPP
- práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě
- práci v dynamickém kolektivu
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, roční odměny, nákup za zaměstnanecké ceny a další benefity)
- pracovní doba PO-PÁ
- nástupní mzda 21 tis Kč hrubého + prémie z obratu 3-10 tis Kč hrubého

První smlouva na 1/2 roku, v případě spokojenosti je možno změnit na dobu neurčitou.