Specialista logistiky

Pracovní místo ( Specialista logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podílej se s námi na rozvoji domácích spotřebičů pod značkou Concept!
Jsme ryze česká a stabilně rostoucí společnost s 33letou tradicí na trhu.
Svým zákazníkům nabízíme široké spektrum produktů od velkých domácích spotřebičů, přes kuchyňské spotřebiče, až po produkty péče o zdraví.

Nyní hledáme kolegu/kolegyni pro náš produktový tým na pozici Specialista logistiky - import.

Co bude náplní Tvé práce?
- Koordinace dopravy a doručení při dovozních operacích
- Kontrola správnosti a úplnosti dat na importních dokladech
- Monitoring importních zásilek
- Příprava podkladů pro evidenci příjmu do systému

Co od Tebe očekáváme?
- Min. ukončené SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici vítána
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Obsluha PC na uživatelské úrovni (MS Office)
- Pečlivost a odpovědnost
- Dobrá schopnost komunikace, aktivita a odolnost vůči stresu

Co novému kolegovi nabízíme?
- Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Podporu kariérního růstu
- Pružnou pracovní dobu s možností občasného home-office
- Slevu na zaměstnanecké nákupy
- 25 dní dovolené
- Možnost nákupu firemního zboží a elektroniky za zvýhodněné ceny
- Práci v příjemném kolektivu
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: zajímavé pracovní ohodnocení, silné zázemí společnosti, příspěvek na stravování, vzdělávací akce, školení.

Těšíme se na spolupráci.
Kontakt: Michaela Matejsková, telefon 739 073 785, email: mmatejskova@my-concept.com