Vedoucí prodejny

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme manažera/ku pro naši prodejnu, osobu která bude zodpovědná za celkové řízení prodejny a zaměřená na výsledky.

Schopná zvýšit spokojenost zákazníků, splnit cíle prodeje a ziskovosti a efektivně řídit zaměstnance.

Co u nás budete dělat?
Rozvíjet obchodní strategie pro zvýšení počtu zákazníků, rozšíření návštěvnosti obchodů a optimalizaci ziskovosti.

Dosahovat prodejních cílů školením, motivováním, mentorováním a poskytováním zpětné vazby prodejnímu personálu.

Zajišťovat vysoké úrovni spokojenosti zákazníků prostřednictvím vynikajících služeb.

Spravovat obchod a dohlížet na dodržování zásad a postupů.

Udržovat vynikající stavu obchodu a vizuální standardy merchandisingu.

Informovat o nákupních trendech, potřebách zákazníků, ziscích apod.

Navrhovat inovativní nápady ke zvýšení podílu na trhu.

Hodnotit výkonnosti zaměstnanců za účelem posouzení potřeb školení a budování kariérních cest.

Řešit všechny problémy, které vyvstanou ze strany zaměstnanců nebo zákazníků (stížnosti, zpětná vazba atd.)

Budete zářivým příkladem dobrého chování a vysokého výkonu.

Dohlížet na asistenty.

Co musíte znát, mít a umět?
Zkušenost jako vedoucí maloobchodní prodejny.

Angličtina v mluvené formě na profesionální úrovni (bez nutnosti certifikátu).

Výkonné vedoucí dovednosti a obchodní orientace.

Schopnosti udržovat zákazníky.

Silné organizační schopnosti.

Dobré komunikační a mezilidské dovednosti.

Vzdělání v oboru Business Administration nebo příslušného oboru

Dodržování dress codu

Co Vám nabízíme
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zázemí česko-italské rodinné firmy s tím