Sociální pracovník/ice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SLUŽBA SOCIÁLNÍ REHABILITACE KOMUNITNÍ CENTRUM "O KROK DÁL" HLEDÁ DO TÝMU SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA
NÁPLŇ PRÁCE: Vykonávání sociální práce s klienty, dle zákona 108/2006 Sb., O soc. službách, podpora a pomoc lidem se zkušeností s duševním onemocněním - terénní a ambulantní forma služby, poskytování soc. poradenství, sociální šetření, zjišťování a řešení nepříznivé životní situace klientů, doprovázení nebo pomoc s vyřizováním osobních záležitostí a při uplatňování práv klientů, spolupráce s externími odborníky, institucemi, opatrovníky, rodinnými příslušníky, lékaři, vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb, spolupráce s dalšími poskytovateli soc. služeb, subjekty, nemocnicemi, lékaři
POŽADUJEME: VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogiky, práva, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, flexibilitu, komunikační dovednosti, emoční stabilitu, loajalitu, férové jednání, respekt a úctu k lidem se zdravotním a sociálním znevýhodněním, schopnost empatie, motivaci pracovat v církevní organizaci s respektem k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci ve stabilní organizaci s dlouholetou tradicí a značkou, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky, podporu externího supervizora a metodických konzultantů, možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, 6 týdnů dovolené, pružn