všeobecný sanitář/ka

Pracovní náplň

požadujeme: odbornou způsobilost - osvědčení o absolvování certifikovaného kurzu "všeobecný sanitář"
fyzickou zdatnost (práce fyzicky hodně náročná + zvýšená psychická zátěž)
morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů
Nabízíme:zázemí stabilní společnosti
hlavní pracovní poměr
zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě (od 22.340,- do 25.530,- dle praxe )
+ příplatky dle ZP, + osobní ohodnocení po zapracování
možnost dalšího vzdělávání
zaměstnanecké bonusy ( penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele
6 týdnů dovolené, vitamínové doplňky. příspěveky na dětské tábory
+ příplatky dle ZP+osobní ohodnocení po zapracování
nástup možný ihned / případně dohodou.
v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: stella.hanikyrova@plhberkovice.cz
případně na telefonu: 416 808 211 pí Bc. Hanikýřová,