Vzorkař/ka - Oddělení zákaznického servisu

Pracovní místo ( Vzorkař/ka - Oddělení zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
provádění kontroly účinnosti sterilizačních přístrojů ve zdravotnických i nezdravotnických zařízeních, odběrů kontrolních vzorků (pitná, bazénová voda) a zpracování dokumentace z těchto činností; terénní měření parametrů při odběru vzorků vod (teplota, pH, volný a celkový chlor, atd.); příjem vzorků na pracovišti; vzdělávání v oblasti hygienických činností, vzorkování; spolupráce na větších zakázkách s ostatními pracovníky ZÚ v rámci ČR; komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce v terénu; spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru
POŽADAVKY PRO PŘIJETÍ:
Úplné SŠ vzdělání (preferováno v oblasti chemie, zdravotnictví, ale není podmínkou, možno také technického směru); praxe v oboru vítána; klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi řešit jeho požadavky; analytické a organizační schopnosti, týmová spolupráce; pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail; pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič - manuální převodovka; standardní PC dovednosti (MS Office); potřebná fyzická zdatnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY:
práce na plný úvazek; zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu; smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením; platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace; pružná pracovní doba; 5 týdnů dovolené + 3 sick days, zázemí státní organizace; stravenkový paušál; služební MT, OOPP
První kontakt: e-mailem