fyzioterapeut/fyzioterapeutka

Pracovní náplň

Požadujeme:
o minimálně VOŠ vzdělání, ideálně Bc. v oboru fyzioterapie
o praxi ve zdravotnictví "výhodou", ne podmínkou (pozice vhodná i pro absolventy / důchodce)
o schopnost pracovat samostatně - vlastní organizace práce!!!
o osobní přístup, kreativitu, flexibilitu, pečlivost, spolehlivost
o důraz na týmovou práci
o morální a občanskou bezúhonnost (výpis z Rejstříku trestů)
Popis práce:
o odborná činnost v oboru fyzioterapie
o práce se širokým spektrem diagnóz
o vedení příslušné dokumentace
o úzká spolupráce s jinými zdravotnickými pracovníky a lékaři
Nabízíme:
o zajímavou práci ve stabilní společnosti
o hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
o možnost práce na plný i krácený úvazek
o pracovní doba Po - Pá od 7:00 - 15:30 (možnost pružné pracovní doby)
o příjemné pracovní prostředí se zázemím malé nemocnice
o zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách (základní plat dle praxe > 10. platová třída + osobní ohodnocení + rizikový příplatek)
o zaměstnanecké bonusy (možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, příspěvek na dětské tábory, různé kulturní akce)

Nástup možný ihned / dohodou.