rozvoz stravy

Pracovní náplň

Náplň práce:
- rozvoz jídel (varných nádob) na jednotlivá odd. nemocnice (nejedná se o řidiče!!!)
- sběr prázdných varných nádob z oddělení
- údržba a péče o nádoby (mytí, skladování)

Požadujeme:
- ZŠ / SOU vzdělání
- očkování proti žloutence
- trestní bezúhonnost (doložení výpisu z RT)

Nabízíme:
- zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě (19.500 + příplatky za služby +
+ osobní ohodnocení po zapracování - cca 5.000,- + mimořádné odměny)
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
- zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, kulturní akce v areálu PNHoB, 5 týdnů dovolené)

Nástup od ihned, případně dohodou.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz
případně na telefonu: 416 808 211- Bc. Hanikýřová