referent/referentka měření

Pracovní místo ( referent/referentka měření ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
* měření výrobků a forem v souladu s požadavky na měření
* měření za použití speciálních měřidel a přístrojů (včetně souřadnicových, tzv. 3D)
* spolupráce při řešení výrobních problémů a vytváření standardů

POŽADUJEME:
˘ SŠ technického zaměření nebo 2 roky praxe v oboru
˘ schopnost správného čtení ve výkresové dokumentaci
˘ základní znalost MS Office - hlavně Excel
˘ manuální zručnost, pečlivost
˘ základní znalost anglického jazyka výhodou
˘ ŘP výhodou
˘ 2 směnný provoz od pondělí do pátku

NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Zaměstnanecké výhody : zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Způsob kontaktování zaměstnavatele: prvotně e-mailem, a telefonicky ve všední dny od 8.00h. do 15.00h.