PRODEJCE - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

Pracovní místo ( PRODEJCE - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Bialik Jiří, tel.: 608 758 878 - volejte pouze Po - Pá 7:00 - 15:30 hod. Podmínkou je zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: novus@sundance-bike.cz
Požadujeme:
- vhodné SOU, i pro absolventy
- výhodou orientace a zájem o cyklistiku
- orientace ve skladě
- znalost montáže jízdních kol
- komunikativnost, příjemné vystupování, orientace na zákazníka
Náplň práce: prodejce a mechanik jízdních kol.
Směny: DLOUHÝ / KRÁTKÝ TÝDEN. Nástupní mzda 24 000 až 26 000 Kč. Finační růst po zapracování.
Pracoviště: Prodejna Head Sundance, Těšínská 2931/87, Opava. Nástup 01.04.2024.