SPECIALISTA/SPECIALISTKA JAKOSTI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

Pracovní místo ( SPECIALISTA/SPECIALISTKA JAKOSTI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TŘ z:6/2/2024 a:20/2/2024
Náplň práce:
- dodržování systémů kvality HACCP a IFS, komunikace s kontrolními orgány
- implementace a udržování splnění požadavků IFS, účast na auditech
- udržování seznamu aktuálních specifikací výrobků, vstupních surovin
- hodnocení dodavatelů, výběr a schvalování vstupních surovin a dodavatelů
- monitoring a efektivita sanitace a čištění, řízení neshod, monitoring hygienické úrovně výrobních prostor, zaměstnanců apod.
- kontrola technologických postupů, hygienického minima ve výrobě
- zajišťování verifikace systému HACCP.
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání potravinářského směru, popř. střední škola s maturitou a praxe v oboru
- uvítáme zkušenosti s potravinářským provozem
- znalost IFS a BRC standardů a HACCP v praxi velkou výhodou
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, systematický a důsledný přístup k práci.
Nabízíme:
- práci na HPP, ranní směny, víkendy volné
- 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let
- 25 dní dovolené
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna
- slevy na firemní produkty
- online kurzy AJ zdarma.
Kontakt emailem.

Prémie, 25 dní dovolené, roční bonus, příspěvek na stravování, slevy na firemní produkty,