Pečovatel/ka

Pracovní místo ( Pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO VÁS U NÁS ČEKÁ:
o stanete se naším klíčovým zaměstnancem pro poskytování kvalitní péče v domově pro 29 klientů
o naši klienti potřebují Vaši pomoc při osobní hygieně, oblékání, polohování, podání stravy
o budete naše klienty podporovat, aby se co nejdéle dokázali o sebe postarat sami
o pomůžete klientům, aby i nadále zůstali v kontaktu s rodinou a okolním děním
o budete mít možnost uplatnit základní př. středoškolské vzdělání (nejlépe v oboru sociální práce nebo zdravotnictví)
o očekáváme samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, sociální cítění a porozumění
o oceníme laskavé chování ke klientům i spolupracovníkům
o neobejdete se bez čistého trestního rejstříku a dobrého zdravotního stavu

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD NÁS:
o zajímavou a pestrou práci, která dává smysl
o tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu
o tým vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb
o výhody práce v nepřetržitém provozu - méně směn, více volna pro vyřizování vašich záležitostí, méně dojíždění, více peněz ve formě příplatků
o plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu určitou
o 1 týden dovolené navíc, sick days
o základní mzda ve výši 24.300,- Kč - 25.950,- Kč, příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu a pracovního volna 20% a za svátek 100%. Po zapracování navýšení mzdy o osobní příplatek
o příspěvek na dopravu, dotované obědy

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 700 980 mezi 8:00 -14:30, emailem na adresu romana.kladivova@valmez.charita.cz nebo osobně na adrese Valašská Byst