Automechanik osobních a nákladních vozidel

Pracovní místo ( Automechanik osobních a nákladních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dopravní společnost KomarTrans v Ústí nad Orlicí (Hylváty) přijme automechanika osobních a nákladních vozidel. Budete mít na starosti vyhledat příčinu poruchy, návrh způsobu opravy a její realizaci, objednání náhradních dílů a údržbu dopravní techniky společnosti.

Náplň práce:
- Servisování, údržba a diagnostika
- Opravy a kontroly automobilů a přívěsných vozidel
- Příprava nových vozidel do provozu, příprava ojetých vozidel na prodej
- Příprava na STK
- Komunikace s domovským autorizovaným servisem
- Komunikace s dodavateli
- Stanovení poruchy a způsobu opravy
- Okrajově práce na PC

Požadujeme:
- Praxe v oboru automechanik nebo v opravách nákladních nebo osobních automobilů případně zemědělských strojů výhodou
- Spolehlivost, zájem o obor, ochotu se dále vzdělávat
- Řidičský průkaz ¨C¨ výhodou (není podmínkou - možnost doplnění v rámci společnosti)
- Technické myšlení, zručnost a fyzická zdatnost
- Dobré organizační a komunikační schopnosti
- Časová flexibilita

Nabízíme:
- Zázemí stabilní rodinné firmy, osobní přístup
- Vzdělávací program profesního růstu
- Náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
- Měsíční a věrnostní bonusy
- Příspěvek na dovolenou
- Garance výplatního termínu

Pokud jsi zodpovědný, flexibilní, samostatný člověk se smyslem pro férové jednání, tak hledáme právě Tebe.
Pošlete nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte!
tel.: 734 235 000, e-mail: info@komartrans.cz