Grafik (M/Ž)

Pracovní místo ( Grafik (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Vývoj nových grafik a úprava stávajících obalů výrobního sortimentu
- Návrhy propagačních materiálů na podporu prodeje jednotlivých výrobkových řad
- Grafická podpora a řešení požadavků OBCH / MKT úseku

Požadavky:
- Výborná znalost programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
- Praktické znalosti typografie, fotografie a předtiskové přípravy
- Grafické cítění, kreativita, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
- Praxe v oboru min. 2 roky.

Zaměstnanecké výhody:
- Práci na HPP s pružnou pracovní dobou
- Klidné pracovní prostředí s vlastní kanceláří, prostor pro tvůrčí práci
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování, interně zajištěno ve firmě
- Zvýhodněný nákup výrobků, platební poukázky

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Vaše CV spolu s odkazem na své grafické práce, popř. ukázky realizovaných projektů a přímé reference.
e-mail: skalova@mediate.cz