Nákupčí/logista oddělení elektro ČR - Praha (ž/m)

Pracovní místo ( Nákupčí/logista oddělení elektro ČR - Praha (ž/m) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Andrea Hančak, tel.: 267 289 176, 608 745 528, e-mail: kadrycz7@baumax.cz
Prosím o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí/logista

Pracovní náplň: vyhledávání dodavatelů, zajišťování cenové výhodnosti
spolupodílení se na tvorbě sortimentu
plánování a zpracování objednávek, řešení reklamací
zpracování dat a zadávání dat do systému
spolupráce na tvorbě letáků
komunikace s dodavateli

Pracovní doba: Po-Pá (8:00-16:30h - možnost pružnosti)

Požadujeme :

minimálně středoškolské vzdělání
zkušenosti na obdobné pozici
komunikativní znalost anglického/německého jazyka výhodou
logické myšlení, prozákaznická orientace
znalost práce na PC (Word, Excel)
organizační schopnosti

Nabízíme :

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
samostatnou a odpovědnou práci
možnost seberealizace
příjemné pracovní prostředí a kolektiv na Praze 4
zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou
slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy
Nadstandartní mzdu
Benefity + stravenkový paušál

Zaměstnanecké výhody : prémie, stravenkový paušál.