Technolog provozní - obrábění

Pracovní náplň

POŽADAVKY
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách
- znalost technologie obrábění, kreslení výkresů a programování NC strojů (soustružnická
frézovací centra) s využitím CAD a CAM systémů (Autocad, Alphacam)
- znalost práce na PC - MS Office, AutoCad, Unigraphix NX
- znalost AJ, mírně pokročilá
- ŘP sk. B
- řídící a organizační schopnosti
- zodpovědnost, spolehlivost, rozhodovací schopnost, samostatnost, flexibilita
- důslednost, komunikativnost a umění jednat s lidmi, týmové chování
- schopnost realizace změn ve výrobních procesech

NÁPLŇ PRÁCE
- zpracování technologické dokumentace pro výrobu obráběných dílů
- tvorba postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby
- tvorba programů na NC soustružnická a frézovací centra
- optimalizace výrobních procesů (především obrábění - výběr a zkoušky nových nástrojů)
- změnová řízení, udržování technologické databáze
- určuje normy spotřeby času a jejich aktualizaci, dohled nad jejich dodržováním
- sleduje trendy ve vývoji nových technologií, strojů a zařízení
- tvorba výrobních a logistických toků
- spolupracuje na zavádění principů štíhlé výroby
- spolupracuje při přípravě a provádění FMEA
- spolupracuje při všech auditech včetně certifikačního
- úzká spolupráce s interní výrobou
- spolupráce při kontrole

NABÍZÍME
Zázemí stabilní české společnosti
Pravidelný, stabilní výdělek
Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
Možnost dalšího vzdělávání
Zaškolení nových zaměstnanců
Příspěvek na životní a penzijní pojištění

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina