Asistent prodeje/ Asistentka prodeje

Pracovní místo ( Asistent prodeje/ Asistentka prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do prodejny papírnictví McPen. Umíš si představit, že by tě práce s lidmi i papírenskými produkty bavila? Myslíš, že by tě i nadchla? Tak to jsi na správné adrese. Ve svém oboru jsme třída a nadšení nám rozhodně nechybí. Nenech tuto příležitost dlouho ležet, čeká tě rozmanitá práce na dlouhý/ krátký týden a nastoupit můžeš od 15.3.2024. S námi se nudit rozhodně nebudeš, to si piš!

Jaká bude tvoje pracovní náplň?
" obsluha zákazníků
" odborné poradenství a prodej
" doplňování zboží
" práce s pokladnou
" starost o chod prodejny

Co od tebe požadujeme?
" komunikativnost
" schopnost navázat kontakt se zákazníkem
" praxi na obdobné pozici
" základní znalost práce na pc
" spolehlivost
" zodpovědnost
" chuť pracovat a učit se novým věcem

Co ti na oplátku nabízíme?
" stravenky ve výši 150 Kč za odpracovanou směnu
" příspěvek 500 Kč na penzijní či životní pojištění
" zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky a dětské tábory
" stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
" příplatky za práci o víkendech a o svátcích

Kontakt: e-mailem