Vzorkař/ka - Oddělení zákaznického servisu

Pracovní náplň

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : volnamista@zuusti.czkaterina.kuchynova@zuusti.cz

Náplň práce :

Provádění kontroly účinnosti sterilizačních přístrojů ve zdravotnických i nezdravotnických zařízeních, odběrů kontrolních vzorků (pitná, bazénová a odpadní voda a potravin) a zpracování dokumentace z těchto činností
Terénní měření parametrů při odběru vzorků vod (teplota, pH, volný a celkový chlór atd.)
Příjem vzorků na pracovišti
Vzdělávání v oblasti hygienických činností, vzorkování
Spolupráce na větších zakázkách s ostatními pracovníky ZÚ v rámci ČR
Komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce v terénu
Spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru

Požadavky pro přijetí :

Úplné SŠ vzdělání (preferováno v oblasti chemie, zdravotnictví, ale není podmínkou, možno také technického směru)
Praxe v oboru vítána
Klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi řešit jeho požadavky
Analytické a organizační schopnosti, týmová spolupráce
Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič - manuální převodovka
Standardní PC dovednosti (MS Office, LIMs)
Potřebná fyzická zdatnost

Zaměstnanecké výhody a benefity .

Práce na plný úvazek
Zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené + 3 sick days, zázemí státní organizace
Stravenkový paušál
Služební MT,