Specialista/specialistka péče o klienty

Pracovní místo ( Specialista/specialistka péče o klienty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nové parťáky na pobočku do nově vznikající Partners banky ve Svitavách, jejíž spuštění se plánuje v nejbližší době. Bude se jednat o jedinou českou poradenskou banku a 4. největší bankovní pobočkovou síť v ČR. U toho nesmíš chybět.
NÁPLŇ PRÁCE: Do začátku navíc dostaneš 100 klientů, o které se budeš starat. Denní náplní bude péče a rozvoj jejich finančního portfolia, budování jejich finančního majetku a ochrana finančního zdraví.
POŽADAVKY: Co ti opravdu nesmí chybět? Ze zákona maturita a výpis z rejstříku trestů. Jinak tě musí bavit práce s lidmi a být komunikativní. Zkušenost s finančním trhem je výhodou, ne ale podmínkou. Začni proto budovat své jméno s námi ještě dnes.
NABÍZÍME: Opravdu flexibilní pracovní doba, 30 dní dovolená, firemní IT, možnost firemního vozu, firemní tarif na volání, stravenkový paušál, přátelská atmosféra, firemní akce, podpora a vzdělání, příspěvky na zaměstnanecké produkty a benefity a opravdu spousta dalšího.
Možnost zkráceného úvazku na 4-8 hod/týdně.
KONTAKT: emailem, telefonicky - kdykoliv