SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zasílejte do 27. 2. 2024 na email: vydlakova@oslipka.cz. Podrobnější náplň práce bude s uchazečem projednána při pohovoru. Kontakt Vydláková Iveta Mgr., tel. 582 360 295 (volat 8:00-13:00), e-mail: vydlakova@oslipka.cz

Požadujeme: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost a orientaci v platné legislativě, bezúhonost, samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, zájem o práci s lidmi se zdravotním postižením, znalost práce na PC. Praxe v oblasti sociálních služeb výhodou.
Shopnosti a dovednosti: samostatná i týmová spolupráce, schopnost řídit menší kolektiv, kreativita, ochota průběžného vzdělávání. Řidičské oprávnění skupiny B
Náplň práce: zajišťování chodu a plánování průběhu sociální služby, zodpovědnost za provoz pobočky, úzká spolupráce s vedením organizace, administrativní činnost, zpracování výstupů služby, vedení dokumentace, spolupodílení se na tvorbě metodických postupů, aktualizace dokumentů
Nabízíme: pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, 6 týdnů dovolené, příspěvek na další vzdělávání, příspěvek na stravování