Frézaři

Pracovní místo ( Frézaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky a pracovní náplň:
- dobrá pracovní morálka, manuální zručnost
- seřizování a obsluha konvenčních i číslicově řízených obráběcích strojů,
- provádí se práce nutné při frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování součástí
Zaměstnanecké výhody:
- firemní stravování (výběr ze 3 jídel), příspěvek na stravování 65 Kč/jídlo, dotované nápoje - kratší pracovní doba 7,5 hod. denně, možnost práce přesčas s příplatkem, motivující mzda závislá na prac.výkonu, možnost dalšího odborného vzdělávání, kariérní růst s lepšími podmínkami, stabilita a jistota, servis pracovního oblečení
Informace:
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.>