projektový manager/-ka

Pracovní náplň

KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105, e-mail: pavlina.koligova@arako.cz, Ryšková Věra, tel.: 553 694 335. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis včetně telefonického kontaktu v elektronické podobě na uvedený email.

Požadujeme:
- min. SŠ /VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- znalost ruského jazyka slovem i písmem
- dovednost získávání potřebných informací z informačních zdrojů (Internet, odborná literatura, atd. ) a jejich analýza
- flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- připravenost k teamové práci
- řidičský průkaz a bezúhonnost
- znalost páce na PC

Náplň práce:
Řízení obchodního projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření.
Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Požadujeme

Znalost jazyka: Ruština