HR MANAGER/MANAGERKA

Pracovní náplň

TŘ z:31/1/2024 a:28/2/2024
Náplň práce:
- připravuje a zodpovídá za vyhledávání nových pracovníků, jejich nábor a ukončení pracovního poměru podle ustanovení Zákoníku práce, stanovuje pravidla a způsob přijímání zaměstnanců,
- zodpovídá za zpracování agendy uchazečů o zaměstnání, spolupracuje s ostatními organizačními útvary společnosti při personálním plánování za účelem optimalizace nasazení personálu, zodpovídá za plánování lidských zdrojů na obchodní rok
- zodpovídá za vedení personální a mzdové evidence pracovníků společnosti podle platných předpisů, odpovídá za zabezpečení ochrany osobních údajů zaměstnanců zaměstnavatele - odpovídá za tvorbu a aplikaci systému hodnocení motivace a odměňování
- odpovídá za koordinaci dalšího rozvoje zaměstnanců společnosti a zabezpečuje organizování a plánovaných pravidelných i nepravidelných školeních aktivit, vč. výběru a hodnocení vzdělávacích subjektů a evidenci o absolvovaných rozvojových aktivitách
- odpovídá za externí komunikaci a rozhodnutí v kontaktech s příslušnými institucemi, odpovídá za zavedení plánu sociální starostlivosti o zaměstnance, odpovídá za politiku bezpečnosti práce - koordinuje a spolupracuje s bezpečnostně-technickou agenturou a zabezpečuje dodržování politiky všemi organizačními útvary společnosti
- odpovídá za nasazení a udržování personálního informačního systému včetně docházkového systému, odpovídá za dodržování rozpočtu útvaru
- odpovídá za zabezpečení spolupráce oddělení s ostatními organizačními jednotkami společnosti
- odpovídá za vydávání směrnic v oblasti personální politiky a připomínkování os

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina