PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/SPECIALISTKA PRO OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Pracovní místo ( PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/SPECIALISTKA PRO OBCHODNÍ ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TŘ z:30/1/2024
Společnost Babynabytek s.r.o. je předním prodejcem dětského nábytku a vybavení. Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s expanzí na evropský trh. Jsme hrdí na naši reputaci kvalitních produktů a vysoké úrovně zákaznického servisu. Pro posílení našeho týmu hledáme zkušeného Produktového Specialistu/Specialistku pro obchodní oddělení.
Náplň práce:
- sledování trendů a vyhledávání nových produktů
- tvorba strategií pro prodej a marketing
- přímá spolupráce s marketingovým oddělením
- aktivní spolupráce s dodavateli a jednání o výhodných obchodních podmínkách.
- analýza a vyhodnocování prodejních výsledků
- cenotvorba zboží
- poskytování odborného poradenství obchodnímu týmu
- vyhodnocování současného stavu a konkurence
- základní administrativa a vedení dokumentace.
Požadujeme:
- zkušenosti v e-commerce
- zkušenosti v obchodu s dětskými produkty výhodou
- matematické počty s procenty, analytika, cenotvorba
- schopnost aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, polština je výhodou.
- analytické a strategické myšlení
- schopnost pracovat samostatně a v týmu.
Co nabízíme:
- stimulující pracovní prostředí v rychle rostoucí společnosti
- možnost aktivního přispívání k rozvoji obchodního oddělení
- firemní benefity a slevy na naše produkty
- flexibilní pracovní dobu
- práci v přátelském kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy na základě výsledků, notebook, další benefity - jazykové kurzy, vzdělávání, zaměstnanecké slevy.
Jak se přihlásit:
- odešlete svůj životopis a motivační dopis na adresu job@bana